Adalet Namluda: Afrin (Demo) Games

309

Free Adalet Namluda: Afrin (Demo) Games Download For PC Windows 7/8/10/XP

Adalet Namluda: Afrin (Demo)

Adalet Namluda: Afrin (Demo) Games Latest Download For PC Windows Full Version.Adalet Namluda: Afrin (Demo) Games Full Version Download for PC.Download Adalet Namluda: Afrin (Demo) Games Latest Version for PC,Laptop,Windows.If you like playing games just check Games Apps Download.I think you will like Ometv Apps that will give you a fun time.If you live this apps for pc just try Mobdro Apps too.

The description of Adalet Namluda: Afrin (Demo)

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin “Zeytin Dalı” operasyonu çerçevesinde gerçekleştirdiği Afrin Harekatında görev al.

Elde ettiğin seviyelere göre Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH), Mavi Bereli ve Bordo Bereli komando olarak düşmanları temizle.

Birliklerinin envanterlerini elde ettiğin tecrübeler ile özelleştir. Kask, çelik yelek, kamuflaj gibi birçok eşya ile karakterini güçlendir.

Taarruz, Keskin Nişancı ve Tank sınıflarını zekice kullan ve düşmanlarını tam kafadan vurmaya özen göster. Operasyonda aldığın görevin hakkını ver.

Oynanış dinamikleri ve grafikleri ile uluslararası tüm savaş oyunlarına rakip bu oyunda Türk Askerini yönetmenin heyecanını yaşa!

DEMO KISITLAMALARI;

* 9 Haritadan ilk 2 tanesini deneyebilirsiniz.
* 4 Birlikten sadece birini kullanabilirsiniz.
* Reklamlar açıktır.
* Güncellemeler ve geliştirmeler Demo sürümüne yapılmayacaktır.

How To Play Adalet Namluda: Afrin (Demo) Apps On PC,Laptop,Tablet

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the Adalet Namluda: Afrin (Demo) Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install Adalet Namluda: Afrin (Demo) APPS for PC Windows.Now you can play Adalet Namluda: Afrin (Demo) Apps Games on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR